FAUNA RINIS nosní olej chrání před alergií, vysušováním. Vhodný při rýmě, potížích se slznými kanálky, podporuje čichové buňky.

514 Kč 321 Kč od 321 Kč
Objednáno Skladem Zvolte variantu
Varianta

Vhodný při potížích se slznými kanálky, rýmě, podporuje čichové buňky.  Chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí (pylové alergie, senná rýma). Stačí pomazat.

Nosní olej lze použít i na dušnost u koní, kteří nesnesou prach ve stájích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosní olej je vynikající a účinný přírodní přípravek při svém speciálním poslání. Obsahuje jemné rostlinné oleje vytvářející na sliznici ochranný olejový film, který chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí (pylové alergie, senná rýma). Účinné rostlinné látky uklidňují, ošetřují sliznici nosu-čenichu a optimalizují její fyziologické funkce. Éterické oleje obsažené v přípravku působí preventivně proti nasídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganizmů, které způsobují rýmu. Je prospěšný proti usazování minerálních solí v úzkých částech nosních dutin. Balení 10ml obsahuje cca 300 kapek přípravku, 20 ml obsahuje cca 600 kapek přípravku.

 

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: mandlový, canolový, sojový.
Éterické oleje: levandulový,heřmánkový atd. Vitaminy, např. A, E.

 

Použití: 1-2x denně pomocí aplikátoru vkápneme do
Nosní houby–čenichu 1–2 kapky přípravku (záleží na velikosti psa), proudem aktivně vdechovaného vzduchu se olej rozprostře po sliznici. Olej lze používat při onemocnění rýmou i jako prevenci proti ní. Stejně tak lze jeho preventivní použití doporučit před koupelí, proti vysoušení vlivem topení v domech, bytech.