AROMA SANITOL- Čistá podlaha s vůní pomeranče a tymiánu

od 46 Kč

Zvolte variantu

Aroma Sanitol může představovat uklizený a navíc krásně vonící byt, domeček nebo pelíšek vašeho zvířecího miláčka.

 

 

Detailní informace

velikost balení: 20ml
Objednáno
46 Kč
velikost balení: 500ml
Skladem
409 Kč
velikost balení: 1000ml
Objednáno
650 Kč

Detailní popis produktu

Aromatický mycí prostředek, ideální pro celoplošné mytí prostoru. Upoutá příjemná vůně pomeranče a tymiánu, která jde ruku v ruce s dezinfekčními účinky těchto silic, podporujícími imunitní systém. Chrání před roztoči, parazity..

Aroma Sanitol může představovat uklizený a navíc krásně vonící byt, domeček nebo pelíšek vašeho zvířecího miláčka. To proto, že pomerančový olej, z hlediska technického, lze označit i jako vynikající rozpouštědlo. Univerzální čistič Aroma Sanitol vyrobený z éterických olejů, lihu a emulgátorů. Jinými slovy surovin, které nachází běžné použití i při výrobě kosmetiky. Za zmínku stojí i skutečnost, že všechny použité suroviny vykazují vynikající biologickou odbouratelnost, čímž z Aroma Sanitolu dělají i jedinečný ekologický přípravek. 

Vzniká otázka, co všechno tento voňavý pomocník zmůže. Vzhledem k vysokému obsahu terpenů v pomerančovém oleji, již během použití zbaví Aroma Sanitol jak čištěný předmět, tak i vzduch v celém bytě, mikrobů. Nutno dodat, že velice příjemně. Těžko bychom hledali někoho, komu oleje citrusových plodů nevoní.