Cellu-Therap sprcha - při celulitidě

Jalovcový, rozmarýnový, pepřový a skořicový olej aktivují organismus a tělesné funkce. Jojobový olej spolu s olejem z pšeničných klíčků podpoří kvalitu povrchu pokožky.

Varianta
2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny Zvolte variantu
Značka: Karel Hadek
93 Kč 395 Kč 551 Kč od 93 Kč
Umývací sprchovací olej s aktivujícím účinkem ocení především ženy se zhoršenou látkovou výměnou, například s celulitidou, pomalým lymfatickým systémem.
Jalovcový, rozmarýnový, pepřový a skořicový olej aktivují organismus a tělesné funkce. Jojobový olej spolu s olejem z pšeničných klíčků podpoří kvalitu povrchu pokožky.
Bylinně kořeněná vůně pomůže regenerovat mysl a přivodí dobrou náladu a podpoří sebevědomí.
Používat lze ráno po probuzení, před sportovní aktivitou i po aktivitě.
Nepoužívejte při alergii na skořici!
Přípravek je vhodný pro vegany.

Použití

Po osprchování/zvlhčení pokožky těla naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje CELLU-THERAP, který lehce vtíráme do pokožky. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: