Neohodnoceno

Cellu-Therap sprcha - při celulitidě

Jalovcový, rozmarýnový, pepřový a skořicový olej aktivují organismus a tělesné funkce. Jojobový olej spolu s olejem z pšeničných klíčků podpoří kvalitu povrchu pokožky.

Varianta
2-3 dny 2-3 dny 2-3 dny Zvolte variantu
Značka: Karel Hadek
92 Kč 386 Kč 541 Kč od 92 Kč
Umývací sprchovací olej s aktivujícím účinkem ocení především ženy se zhoršenou látkovou výměnou, například s celulitidou, pomalým lymfatickým systémem.
Jalovcový, rozmarýnový, pepřový a skořicový olej aktivují organismus a tělesné funkce. Jojobový olej spolu s olejem z pšeničných klíčků podpoří kvalitu povrchu pokožky.
Bylinně kořeněná vůně pomůže regenerovat mysl a přivodí dobrou náladu a podpoří sebevědomí.
Používat lze ráno po probuzení, před sportovní aktivitou i po aktivitě.
Nepoužívejte při alergii na skořici!
Přípravek je vhodný pro vegany.

Použití

Po osprchování/zvlhčení pokožky těla naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje CELLU-THERAP, který lehce vtíráme do pokožky. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.