Citrón - Svěží, výrazná, citrusově kyselá

Vhodný na pleť mastnou, nečistou, ochablou, s rozšířenými póry, na mastné vlasy a při lupovitosti, k posílení nehtového lůžka, přidává se do krémů, do přípravků pro ústní, ale i pro intimní hygienu. Pro kosmetické účely je vhodný citronový olej extra nebo citronový bez terpenu. Tyto esenciální oleje jsou jemnější a příjemnější pro pokožku.

Varianta
Můžeme doručit do:
29.10.2021 29.10.2021 Zvolte variantu
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Značka: Karel Hadek
365 Kč 241 Kč od 241 Kč

rofil vůně:
Svěží, výrazná, citrusově kyselá.

Hlavní obsahové složky:
Pinen, citral, limonen, citronelal, phelladren, linalol. 
 

Aromaterapeutické účinky: 
Olej je známý pro své adstringentní, antiseptické a repelentní účinky. Vhodný v období chřipek a nachlazení.    

Použití v kosmetice: 
Vhodný na pleť mastnounečistouochablou, s rozšířenými póry, na mastné vlasy a při lupovitosti, k posílení nehtového lůžka, přidává se do krémů, do přípravků pro ústní, ale i pro intimní hygienu. Pro kosmetické účely je vhodný citronový olej extra nebo citronový bez terpenu. Tyto esenciální oleje jsou jemnější a příjemnější pro pokožku.

 
Bezpečnostní upozornění: Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci.
Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Fototoxický olej, nepoužívat na kůží vystavenou slunečním paprskům.

INFORMACE KARLA HADKA

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: