Objednávky uzavíráme 12.12. Po tomto datu Vám již nemůžeme zaručit odeslání v letošním roce.

Proatem - Podpora dýchání při chřipce a nachlazení

Uvolňující prsní bylinný balzám na podporu dýchání vhodný při chřipce a nachlazení. Vhodný i pro alergiky.

Varianta
2-3 dny 2-3 dny Zvolte variantu
Značka: Karel Hadek
410 Kč 55 Kč od 55 Kč
Základ prsního balzámu tvoří bambucké máslo, mangové máslo a jojobový olej. Balzám je vhodný pro jedince s velmi citlivou pokožkou, alergiky. Koncentrace použitých silic je nízká a záměrně jsou voleny oleje z badyánu, borovice a eukalyptu pro jejich podpůrný účinek. Balzám je dobře roztíratelný, použití je individuální podle stavu potíží. Pro zvýšení působnosti éterických olejů je vhodné překrýt ošetřené partie potravinářskou fólií a provést zábal (20–30 minut). V případě laryngitidy balzám aplikujeme i na krk.
Přípravek můžeme používat i v případě rýmy, pro usnadnění dýchání. Malé množství vetřeme na krku do jamky mezi klíční kosti, účinné složky se budou postupně uvolňovat a podporovat dýchání. Obsažené éterické oleje mají antimikrobiální účinky.

Použití

Dle potřeby několikrát denně aplikujte na pokožku hrudníku a zad.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: