THYMI SPRAY - likvidátor pachů v pelíškách, autech, prostorách v domácnosti

110 Kč
Skladem
Varianta

Sprej s deodoračním a repelentními účinky, působí antimikrobiálně i proti hmyzu a roztočům.Příjemně provoní pelech, auto nebo jen prostor v domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprej s deodoračním účinkem vhodný k ošetření čalouněných ploch, pelíšků a veškerých prostor v domácnosti. Obsažené éterické oleje jsou známé svými repelentními účinky, působí antimikrobiálně i proti hmyzu a roztočům. Přípravek vám tak může pomoci v domácnosti při boji s blechami, neboť jejich vajíčka přežívají dlouhou dobu v prostředí. Lidští i zvířecí alergici jej využijí jako opatření proti roztočům. Pro intenzivnější působení doporučujeme pelíšky, postele, gauče atd. překrýt třeba dekou (účinné složky éterických olejů se postupně odpařují, takto budou působit déle). Další možností je aplikace na sedačky v autech, kde likviduje pachy zvířat.

Přípravek na lihovém základě obsahuje pouze éterické oleje, při kontaktu se srstí nebo kůží lidí ani zvířat tedy nehrozí nebezpečí, jako je např. poleptání.

Použití: Doporučujeme nejdříve lahvičku protřepat. Sprej aplikujte přímo na určené plochy.

Hořlavina!

INCI: Alcohol denat, Thymol, Cymbopogon winterianus Herb Oil, Valeriana officinalis Root Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil