FAUNA RINIS nosní olej chrání před alergií, vysušováním. Vhodný při rýmě, potížích se slznými kanálky, podporuje čichové buňky.

514 Kč 321 Kč od 321 Kč
Objednáno Skladem Zvolte variantu
Varianta:

Vhodný při potížích se slznými kanálky, rýmě, podporuje čichové buňky.  Chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí (pylové alergie, senná rýma). Stačí pomazat.

Nosní olej lze použít i na dušnost u koní, kteří nesnesou prach ve stájích.

Kategorie: Uši a nos

Nosní olej je vynikající a účinný přírodní přípravek při svém speciálním poslání. Obsahuje jemné rostlinné oleje vytvářející na sliznici ochranný olejový film, který chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí (pylové alergie, senná rýma). Účinné rostlinné látky uklidňují, ošetřují sliznici nosu-čenichu a optimalizují její fyziologické funkce. Éterické oleje obsažené v přípravku působí preventivně proti nasídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganizmů, které způsobují rýmu. Je prospěšný proti usazování minerálních solí v úzkých částech nosních dutin. Balení 10ml obsahuje cca 300 kapek přípravku, 20 ml obsahuje cca 600 kapek přípravku.

 

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: mandlový, canolový, sojový.
Éterické oleje: levandulový,heřmánkový atd. Vitaminy, např. A, E.

 

Použití: 1-2x denně pomocí aplikátoru vkápneme do
Nosní houby–čenichu 1–2 kapky přípravku (záleží na velikosti psa), proudem aktivně vdechovaného vzduchu se olej rozprostře po sliznici. Olej lze používat při onemocnění rýmou i jako prevenci proti ní. Stejně tak lze jeho preventivní použití doporučit před koupelí, proti vysoušení vlivem topení v domech, bytech.