El toreador balzam na vousy citrusové vůně

Neohodnoceno
Značka: Barbar

Vousy jsou po použití lépe formovatelné, mají přirozený lesk a intenzivní barvu.

Dostupnost Skladem
267 Kč
El toreador balzam na vousy citrusové vůně
Neohodnoceno
Značka: Barbar

 

Regenerační balzám jemné citrusové vůně na vousy a pokožku.
Jemný, dobře vstřebatelný základ tvoří bambucké, mangové a kakaové máslo. Citrusový nádech balzámu dodává exotická verbena, která uklidní i prchlivce. Pimentovník s palisandrem vnášejí drsnější dřevité aroma.
Balzám výborně přilne k povrchové vrstvě vousu a pokožky. Kompozice olejů lehce neutralizuje kouřové aroma, které by se ve vousech mohlo usadit, je-li muž kuřák. Potěší muže, kteří preferují lehčí citrusové vůně.
Vousy jsou po použití lépe formovatelné, mají přirozený lesk a intenzivní barvu. 
Použití

Naber trochu balzámu mezi prsty, rozehřej pohybem a vmasíruj do vousů, neopomeň ani pokožku pod nimi. Aplikuj alespoň 1-2x denně, ideálně po omytí naším BARBAR mycím olejem.
Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.
Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.