Flyoff proti náletům hmyzu

2 hodnocení
Značka: Aromafauna

Veterinární přípravek proti náletům nepříjemného hmyzu na pastvě i ve stáji.

Dostupnost Skladem
591 Kč
Flyoff proti náletům hmyzu
2 hodnocení
Značka: Aromafauna
5,0 2 hodnocení

Na kůži se mohou vyskytnout svědivé štípance, srst dostává zabrat kvůli drbání a tření se o různé předměty.   
Pro péči o srst a kůži koní je určen přípravek FLYOFF založený na NEEMOVÉM a RICINOVÉM OLEJI, které jsou obohaceny o účinné éterické oleje z BAZALKY, TYMIÁNU, ROZMARÝNU, CITRONELY, MÁTY, ELEMI a KOPAIVY. Složky přípravku pomáhají ošetřovat drobné změny a ranky na kůži, zklidňovat a regenerovat pokožku. Přípravek je lehce olejovité konzistence.

Cílové druhy zvířat: koně

Použití

Přiměřené množství přípravku nastříkejte aplikátorem na srst koně. Další možností je vetřít a vmasírovat přípravek do srsti pomocí rukou. Při zvýšeném výskytu obtížného hmyzu aplikujte 1× denně před vypuštěním na pastvu. Dle potřeby lze frekvenci ošetření snížit/zvýšit.

Před použitím protřepat! Lehký zákal není na závadu. 

Pro snadnou aplikaci doporučujeme přípravek uchovávat při teplotě 10 až 20°C. V nižších teplotách může docházet k vysrážení neemového oleje a ucpání aplikátoru. V balení k přípravku pro tento případ naleznete 2 aplikátory. 

Skladování

Uchovávejte v suchu při teplotě do 20 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Paraziti a odčervení
Distribuce: EU