Highlander balzam na vousy kořeněné vůně

1 hodnocení
Značka: Barbar

Vousy jsou po použití lépe formovatelné, mají přirozený lesk a intenzivní barvu.

Dostupnost Skladem
269 Kč
Highlander balzam na vousy kořeněné vůně
1 hodnocení
Značka: Barbar
5,0 1 hodnocení

 Regenerační balzám kořeněné vůně na vousy a pokožku. Jemný, dobře vstřebatelný základ tvoří bambucké, mangové a kakové máslo. Kadidlo s tajemnou pryskyřičnou vůní a silným regeneračním účinkem, rozmarýn pro regeneraci barvy a síly vousu, modrý cypřiš pro intenzivní péči o citlivou pokožku a pimentovník pro podporu růstu vousu a vlasu propůjčili své účinky balzámu, který potřebuje každý moderní muž. Vousy jsou po použití lépe formovatelné, mají přirozený lesk a intenzivní barvu. 
Použití

Naber trochu balzámu mezi prsty, rozehřej pohybem a vmasíruj do vousů, neopomeň ani pokožku pod nimi. Aplikuj alespoň 1-2x denně, ideálně po omytí naším BARBAR mycím olejem.
Skladování
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.
Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.