Sada děti pro čichový trénink Karel Hadek

8 hodnocení
Značka: Karel Hadek

Dostupnost Skladem
197 Kč
Sada děti pro čichový trénink Karel Hadek
8 hodnocení
Značka: Karel Hadek
3,1 8 hodnocení
V sadě pěti inhalačních tyčinek naleznete éterické oleje a jejich směsi vhodné pro použití dětmi. Díky speciálním recepturám můžete dětem usnadnit dýchání při respiračních potížích, podpořit jejich imunitu, zklidnit je ve stresové situaci nebo jim zpříjemnit usínání. V každé tyčince je cca 1 ml éterických olejů. 

Tyčinky obsahují 5 směsí éterických olejů vhodných pro děti: 
ATEMOL uvolňuje dýchací cesty. Tato směs éterických olejů z badyánu, mateřídoušky, kajeputu a dalších je vhodná při kašli. Mnohé z použitých olejů jsou známé svými sekretolytickými účinky, pomáhají při zahlenění. 
AROMA BABY - sladce citrusově vonící směs éterických olejů vhodná pro děti pomáhá bojovat proti škodlivým mikroorganismům v dýchacích cestách. Litsea cubeba, mateřídouška, borovice a eukalyptus mohou zlepšit dýchání i podpořit psychický stav dítěte. 
EUKALYPTUS KOALA celkově posiluje organismus a zejména dýchací systém, napomáhá vykašlávání.
VŮNĚ SPÁNKU - tato kompozice olejů z majoránky, levandule, senných květů, cedru a citronové trávy napomáhá zklidnění, uvolňuje napětí. Tím může podporovat kvalitní spánek. 
ANEMOSOL je osvěžující směs éterických olejů pro podporu mikrobiální čistoty ovzduší vhodná při ztíženém dýchání a nástupu rýmy v období nachlazení. Obsažené éterické oleje podporují dýchání i zlepšují náladu.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nosní olej
Distribuce: EU