SENZI-AURIS lecitinová ušní voda Aromafauna

12 hodnocení
Značka: Aromafauna

Zklidňující mytí vnějšího ucha při zvýšené citlivosti a zarudnutí, při náchylnosti k zánětům.

Dostupnost Skladem
251 Kč
SENZI-AURIS lecitinová ušní voda Aromafauna
12 hodnocení
Značka: Aromafauna
3,0 12 hodnocení

Veterinární přípravek schválený ÚSKVBL (370-22/C)

Některá zvířata mají sklon k potížím s ušima, jež se často opakují. V takovém případě je uším potřeba věnovat pravidelnou a zároveň jemnou péči. Přípravek SENZI-AURIS je vhodný pro zklidnění vnějšího ucha právě při zvýšené citlivosti a zarudnutí, při náchylnosti k zánětům. Použijte jej pro denní ošetření, pro usnadnění čištění uší a lepší odtok ušního mazu a nečistot. Podporuje přirozenou ušní mikroflóru.

Základ tvoří extrakt z MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO spolu s CITRUSOVÝM EXTRAKTEM, doplněný o účinný éterické oleje z MANUKY. Zklidnění ucha zajistí KOPAIVA a LEVANDULE

Cílové druhy zvířat: koně, psi, kočky, drobná domácí zvířata (morče, králík)

Použití

Přiměřené množství přípravku 1 až 2× denně nakapejte do ucha. Ucho jemně promněte. Pro očištění boltce následně použijte vatový tampón, nikdy ucho nečistěte do hloubky vatovou tyčinkou. Před použitím protřepat! Lehký zákal není na závadu, nesnižuje účinnost přípravku.

Skladování

Uchovávejte v chladu!
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.


 

Varování

Veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, utišující účinek, mohou podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat. Léčebné nebo hojivé vlastnosti, pokud není stanoveno jinak, jsou pouze okrajovou schopností přípravku, která vyplývá z charakteru a koncentrace účinných látek obsažených v přípravku. Nejedná se o léčivo. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Záněty a alergie v uchu, nosu nebo oku
Distribuce: EU