Dětská heřmánková sada pro denní péči Karel Hadek

Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek

Šetrná a jemná přírodní péče o dětskou pokožku s heřmánkovou péči

Dostupnost Skladem
839 Kč
Dětská heřmánková sada pro denní péči Karel Hadek
Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek
opřejte pokožce vašich dětí šetrnou heřmánkovou péči. Heřmánek je jemnou bylinkou, která má v dětské kosmetice nezastupitelné místo - mírní podráždění, podporuje regeneraci. Díky speciálním recepturám našich aromaterapeutických olejových přípravků poskytnete svým dětem heřmánkovou radost při koupeli i každodenním ošetření pokožky krémem.
 

Sada v dárkové krabici obsahuje:  
BABY K - heřmánkový dětský krém (50 ml): Vzhledem k protizánětlivým účinkům heřmánku lze krém pro běžnou péči o pokožku použít i při výskytu atopického ekzému a opruzeninách. Složení přípravku napomáhá pečovat o jemnou a citlivou pokožku dětí. Krém je vhodný pro všechna roční období. 

HEŘMÁNKOVÝ dětský koupelový olej (100 ml): Jemná dětská pokožka potřebuje speciální péči. Alfa-bisabol obsažený v oleji z heřmánku napomáhá zklidňování podráždění a vykazuje protizánětlivé účinky. Spolu s mandlovým olejem, olejem z vlašských ořechů a olejem karité tvoří koupelový olej, který ocení nejen dětská pokožka. 

MANDLOVÝ dětský umývací olej (100 ml): Přípravek s lehkou bylinnou levandulovo-heřmánkovou vůní. Oleje mandlový a jojobový tvoří základ mycího oleje, který jemně a důkladně čistí pokožku. Obsažené složky napomáhají zklidňování podráždění, vykazují protizánětlivé účinky.