Levandulovo-mandlová dětská sada pro denní péči Karel Hadek

Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek

Šetrná a jemná přírodní péče o dětskou pokožku s levandulovou péči

Dostupnost Skladem
783 Kč
Levandulovo-mandlová dětská sada pro denní péči Karel Hadek
Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek
Levandule není jednou z nejoblíbenějších bylin náhodou! Kromě nádherné vůně má zklidňující účinky na duši i pokožku, pomáhá ke klidnému spánku. Mírní podráždění a svědění, podporuje regeneraci. Díky speciálním recepturám našich aromaterapeutických olejových přípravků poskytnete svým dětem levandulovou radost při koupeli i každodenním ošetření pokožky krémem.
Jako drobný dárek v sadě obdržíte i novinku VLÁSEK.

Sada v dárkové krabici obsahuje:  
BABY L - levandulový dětský krém (50 ml): Díky zklidňujícím účinkům levandule lze tento krém použít také k denní péči při výskytu atopického ekzému a opruzeninách. Složení přípravku napomáhá pečovat o jemnou, citlivou a podrážděnou pokožku dětí. Krém je vhodný pro všechna roční období. 

DĚTSKÝ masážní olej (100 ml): Každé dítě od narození touží po pohlazení. Masážní olej je vhodným pomocníkem pro bližší kontakt s miminkem. Levandulovo-heřmánkové pohlazení zklidní nejen pokožku, ale i miminko. Základ masážního oleje tvoří jemné rostlinné oleje známé svým zklidňujícím účinkem. 

MANDLOVÝ dětský umývací olej (100 ml): Přípravek s lehkou bylinnou levandulovo-heřmánkovou vůní. Oleje mandlový a jojobový tvoří základ mycího oleje, který jemně a důkladně čistí pokožku.