Sada pro šťastné dítě pro denní péči Karel Hadek

Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek

Šetrné mytí dětské pokožky, vlásků i intimních partií

Dostupnost Skladem
877 Kč
Sada pro šťastné dítě pro denní péči Karel Hadek
Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek
Umývat se olejem? Umývat vlasy olejem? Určitě!
Speciální receptura aromaterapeutických olejových přípravků zajistí kvalitní umytí pokožky, vlásků i intimních partií, zároveň nepoškozuje ochranný kožní film. Tyto vlastnosti dělají z olejových přípravků ideální volbu pro péči o citlivou dětskou pokožku.  
Jako drobný dárek v sadě obdržíte i novinku ŠTIPÍK na štípance a podráždění. 

Sada v dárkové krabici obsahuje:  
MELINKA - dětský mycí olej (100 ml): Mytí problematické pokožky vyžaduje speciální péči a přípravky. Zklidňující účinky meduňky a kopaivy spolu se stimulující borovicí ocení nejen ekzematická, podrážděná pokožka. Vůně přípravku se při mytí intenzivně uvolňuje a navozuje klidnou atmosféru. 

VLÁSEK - mycí olej na vlásky (100 ml): Mycí olej na vlasy je bezpečným přípravkem pro nejmenší. Neštípe v očích, nedráždí pokožku, nevysouší. Vzhledem k jemným rostlinným olejům z vlašských ořechů, rýžových klíčků a kokosového oleje, jež  tvořící základ, lze přípravek použít při dětské seboroické a atopické pokožce. Éterické oleje z KOPAIVY, CITRONU, AMYRISU a CEDRU mají regenerační schopnosti, pomáhají regulovat tvorbu kožního mazu a podpoří růst vlásků. 

EMI - dětský intimní mycí olej (100 ml): Karité, olej z rýžových klíčků a olej z vlašských ořechů tvoří základ jemného mycího oleje určeného pro intimní partie dětí. Zklidňující, antimikrobiální účinky vykazují éterické oleje z levandule, růžové palmy, lavandýnu a bergamotu. Tymián a hřebíček jsou známé svým protizánětlivým účinkem. Omývání intimních partií je nedílnou součástí hygieny. 

SOS roll-on ŠTIPÍK (10 ml): Okamžitou pomoc při poštípání obtížným hmyzem nebo při prvním příznaku tvořícího se oparu či akné poskytne lihovo-gelový přípravek. Éterické oleje mohou pomoci svým zklidňujícím účinkem a zmírněním svědění. Pomáhají i při jiných drobných podrážděních kůže. Praktické balení roll-on se hodí na cesty!