Mycí olej Hy Dermal při línání, neadekvátní svědivost, lysiny aj

Dobrý den,

v sobotu 8.9.2018 jsem na výstavě plemene Fila Brasileiro v Sendražicích u Kolína zakoupil Váš produkt HY-DERMAL 100 ml (mycí olej na srst). Slíbil jsem, že zareaguji na Váš produkt po jeho aplikaci. Vzhledem ke stávajícím zkušenostem se ze mě, postupem času a zkušenostem, stal tzv. "nevěřící Tomáš".

Další den ( v neděli) jsem dle návodu HY-DERMAL aplikoval na NO (pes), se kterým mám delší dobu problémy se stavem jeho srsti, jejíž stav se zhoršil po jeho zatížení (ohrožení) v rámci výkonu jeho služby (línání, neadekvátní svědivost, lysiny aj.). Již druhý den po použití jsem pozoroval zlepšení (snížená svědivost ve hřbetní partii). Za dva dny jsem olej aplikoval na další své psy (2x NO, 1x LR, 1xRTW, 1x BO). Dnes se všem srst leskne a jeví se svěže, takže za mě zatím veliké PLUS (max. spokojenost) !!!

Při běžné aplikaci různými šampony jsem nikdy toto nepozoroval. Opravdu velmi mě zajímá, jak dlouhou dobu efekt přetrvá (samozřejmě s ohledem na skutečnost, že psi-feny jsou celoročně ustájeni venku v kotcích).

Děkuji. S pozdravem Pavel Zima.

 Dozvědět se více o Hy-Dermal